Sezon na dynie w pełni!

Okres roztrenowania to dla mnie nie tylko odpoczynek, ale możliwość poświęcenia większej ilości czasu na inne przyjemne rzeczy. Na przykład gotowanie. 
Dzisiaj serwuję zupę-krem z dyni, czyli potrawę idealną na zbliżającą się jesienną szarugę. To świetne paliwo dla biegaczy, wzmacniające odporność, pomagające uniknąć przeziębień, kaszlu i różnych infekcji. Wszystko po to, by w zdrowiu cieszyć się treningami. 

Continue Reading

Pisanie o sukcesach przychodzi łatwo. O porażkach, stosunkowo, też. Ciężko zebrać myśli w kupę, jeśli jedno i drugie ma wspólny mianownik – 18. PKO Poznań Maraton. Część 1.

Musiałem odczekać kilka dni, żeby zdać relację ze stolicy Wielkopolski. Tego jak biegłem, co myślę o moim starcie.
Weekend przesiąknięty biegową atmosferą rozpocząłem już w piątek, wcześnie rano, kiedy ruszałem w drogę do Poznania. Piękna, słoneczna i ciepła pogoda była idealna w trasę, ale niestety prognozy mówiły o jeszcze cieplejszej niedzieli.

Continue Reading

Czy tegoroczny 18. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza to udana impreza, czy jedna wielka wpadka?

O poznańskim biegu było głośno we wszystkich polskich mediach związanych z tym sportem. Większość wiadomości dotyczyła dwóch nieprzyjemnych zdarzeń, jakie miały miejsce tamtej niedzieli. I właśnie gdy emocje w sieci opadły, postanowiłem opisać i ocenić maraton z perspektywy osoby, która tam była. Postaram się po prostu przybliżyć, jak wyglądała impreza, a to co dotyczy mnie i mojego biegu będzie można przeczytać w kolejnym wpisie. Zapraszam.

Continue Reading